21 april 2024
10.00 Ds. J. Breman, Heteren
17.00 Ds. W.J.A. Ester, Rotterdam
28 april 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
5 mei 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. A.G.M. Weststrate, Kapelle-Biezelinge
9 mei 2024
09.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
Hemelvaartsdag
12 mei 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. L. Koopman, Capelle aan de IJssel
19 mei 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
Pinksteren
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
26 mei 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
2 juni 2024
10.00 Ds. J. de Kok ICF Utrecht
17.00 Dr. B. Loonstra, Gouda
9 juni 2024
10.00 Ds. M. Raveling, Hilversum
17.00 Ds. M. Raveling, Hilversum
16 juni 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
23 juni 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
30 juni 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. L. Koopman, Capelle aan de IJssel
7 juli 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
14 juli 2024
10.00 Dr. B. Loonstra, Utrecht
17.00 Dr. B. Loonstra, Utrecht
21 juli 2024
10.00 Leesdienst
17.00 Ds. T. Meijer, Puttershoek
28 juli 2024
10.00 Leesdienst
17.00 Leesdienst
4 augustus 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
11 augustus 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
18 augustus 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
25 augustus 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
1 september 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
8 september 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
15 september 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
22 september 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
29 september 2024
10.00 Ds. G.J.H. Vogel, Oosterland
17.00 Ds. J. Breman, Heteren
6 oktober 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
13 oktober 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
20 oktober 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
27 oktober 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. J. Teeuwissen, Heerjansdam
Hervormingsdag
3 november 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
6 november 2024
19.30 uur Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
Dankdag voor gewas en arbeid
10 november 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17 november 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
24 november 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
Eeuwigheidszondag
17.00 Stud. A.J. Smit, Dordrecht
1 december 2024
10.00 Ds. J. de Kok ICF Utrecht
1ste Advent
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
8 december 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
2e Advent
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
15 december 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
3e Advent
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
22 december 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
4e Advent
17.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
25 december 2024
10.00 Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
1ste kerstdag
16.00 uur kerstviering Zondagsschool
29 december 2024
10.00 Ds. H. van den Heuvel, Dordrecht
17.00 Ds. T. Meijer, Puttershoek
31 december 2024
19.00 uur Ds. W.P. de Hek, 's-Gravendeel
Oudejaarsavond